Balsam për buzë – Mentë

4.10

Balsam natyral i buzëve me një aromë të freskët menteje për të ushqyer, mbrojtur dhe shëruar buzët tuaja.

Në Stok

SKU: LBM-1 Kategoria: Etiketat: ,

Balsam natyral i buzëve me një aromë të freskët menteje për të ushqyer, mbrojtur dhe shëruar buzët tuaja.

Përbërësit:

  • Gjalpë kakao
  • Vaj kokosi
  • Dyll blete
  • Vaj jojoba
  • Vaj eterik mente

Si ta përdorni:

  1. Aplikoni balsamin butësisht në buzën tuaj të poshtme, duke filluar nga qendra dhe duke lëvizur drejt qosheve.
  2. Mbyllni buzët për të përhapur balsamin në mënyrë të barabartë në të dyja anët.
  3. Shtoni më shumë balsam sipas nevojës, për të shijuar buzët e hidratuara dhe një aromë të mrekullueshme.
Pesha 0.05 g

Komente

Nuk ka asnjë koment.

Bëje komentin e parë në "Balsam për buzë – Mentë"

Email adresa juaj nuk do të publikohet.