Deodorant i ngurtë – Argjilë e gjelbërt, vaj i barit të limonit dhe rozmarinë

8.20

Deodorant natyral i cili përmban një përzierje të pasur të përbërësve që ndihmojnë në neutralizimin e baktereve që formohen dhe shkaktojnë kundërmim.

Only 1 left in stock

SKU: DBCLR-1 Kategoria: Etiketat: , , ,

Deodorant natyral i cili përmban një përzierje të pasur të përbërësve që ndihmojnë në neutralizimin e baktereve që formohen dhe shkaktojnë kundërmim.

Përbërësit:

 • Beeswax
 • Shea butter
 • Coconut oil
 • Bentonite clay
 • Arrowroot
 • Kaolin clay
 • Vitamin E
 • Lemongrass oil
 • Rosemary oil

Si ta përdorni:

 1. Aplikoni butësisht në zonën e nën sqetull deri në 30 sekonda.
 2. Aplikoni aq sa është e nevojshme.
Pesha 64 g

Komente

Nuk ka asnjë koment.

Bëje komentin e parë në "Deodorant i ngurtë – Argjilë e gjelbërt, vaj i barit të limonit dhe rozmarinë"

Email adresa juaj nuk do të publikohet.