Kremë e ngurtë hidratuese – Livandë

8.50

Formuluar me një kombinim të vajrave dhe gjalpave ushqyes për të ndihmuar në mbrojtjen dhe hidratimin e lëkurës. Përmban aromë natyrale dhe të freskët livande.

Në Stok

SKU: BCBBSL-1 Kategoria: Etiketat: , , ,

Formuluar me një kombinim të vajrave dhe gjalpave ushqyes për të ndihmuar në mbrojtjen dhe hidratimin e lëkurës. Përmban aromë natyrale dhe të freskët livande.

Përbërësit:

  • Dyll blete
  • Gjalpë kakao
  • Vaj ricini
  • Vaj kokosi
  • Gjalpë shea
  • Vaj eterik livande

Si ta përdorni:

  1. Aplikoni butësisht në lëkurë të thatë, lartë, poshtë dhe përreth.
  2. Aplikoni aq sa është e nevojshme.
Pesha 64 g

Komente

Nuk ka asnjë koment.

Bëje komentin e parë në "Kremë e ngurtë hidratuese – Livandë"

Email adresa juaj nuk do të publikohet.