E re!

Sapun familjar – Jogurt & humë (argjilë e gjelbërt)

2.70

Një sapun natyral dhe i punuar me dorë, për fytyrë, trup dhe duar. Ideale për të gjitha tipet e lëkurës.

Në Stok

Një sapun natyral dhe i punuar me dorë, për fytyrë, trup dhe duar. Ideale për të gjitha tipet e lëkurës.

Përfitimet:

 • Hidraton dhe shëron lëkurën e thatë. Jogurti është një burim i pasur i vitaminave B, përkatësisht B2, B5 dhe B12, të cilat hidratojnë dhe shërojnë lëkurën e thatë.
 • Ndihmon në parandalimin e shenjave të hershme të plakjes.
 • Bllokon dëmtimet e lëkurës nga rrezet e diellit
 • Trajton aknet dhe puçrrat
 • Balancon tonin e lëkurës
 • Zvogëlon rrathët e errët.

Përbërësit: 

 • Vaj ulliri
 • Vaj kokosi
 • Ujë i destiluar
 • Hidroksid natriumi
 • Jogurt
 • Vaj luledielli
 • Vaj ricini
 • Argjilë e gjelbërt (humë)

Komente

Nuk ka asnjë koment.

Bëje komentin e parë në "Sapun familjar – Jogurt & humë (argjilë e gjelbërt)"

Email adresa juaj nuk do të publikohet.