Sapun për fytyrë – Kafe dhe qumësht kokosi

5.40

Ky sapun për fytyrë është i mbushur me antioksidantë dhe veti kundër plakjes apo rrudhave, duke i dhënë gjithashtu jetë lëkurës së zbehur. Ideale për të gjitha tipet e lëkurës.

Në Stok

SKU: SCCM-1 Categories: , Etiketat: , , ,

Ky sapun për fytyrë është i mbushur me antioksidantë dhe veti kundër plakjes apo rrudhave, duke i dhënë gjithashtu jetë lëkurës së zbehur. Ideale për të gjitha tipet e lëkurës.

– Kafeja është një antioksidant i fuqishëm i cili gjithashtu ndihmon në tonifikimin e lëkurës
– Qumështi i kokosit është jashtëzakonisht hidratues dhe përmban nivele të larta të vitaminës C, e cila ndihmon në ruajtjen e elasticitetit të lëkurës
– Ndihmon në zbutjen e rrudhave

Përbërësit:

 • Vaj kokosi
 • Vaj ulliri
 • Vaj luledielli
 • Gjalpë shea
 • Gjalpë kakao
 • Vaj ricini
 • Vaj i bademit të ëmbël
 • Arrowroot
 • Qumësht kokosi
 • Kafe

Si të përdorni:

 1. Shpërlajeni fytyrën dhe duart me ujë.
 2. Fërrkoni sapunin me duar që të krijohet shkuma e duhur.
 3. Masazhojeni butësisht në lëkurë me lëvizje rrethore.
 4. Shpërlajeni fytyrën me ujë dhe thajeni butësisht me një peshqir të butë.
Pesha 75 g

Komente

Nuk ka asnjë koment.

Bëje komentin e parë në "Sapun për fytyrë – Kafe dhe qumësht kokosi"

Email adresa juaj nuk do të publikohet.