Sapun për fytyrë (kundër rrudhave) – Kaça, lule aguliçe dhe vaj i farave të rrushit

6.30

I formuluar me 12 përbërës natyral duke përfshirë kaça, lule aguliçe, vajin e farave të rrushit dhe vajin e bademit, ky sapun unik për fytyrën parandalon dhe zbut rrudhat, si dhe trajton plagët. Formula e saj e veçantë ndihmon në shtrëngimin dhe rigjenerimin e lëkurës, duke i dhënë asaj një pamje rinore.

Jashtë Stokut

I formuluar me 12 përbërës natyral duke përfshirë kaça, lule aguliçe, vajin e farave të rrushit dhe vajin e bademit, ky sapun unik për fytyrën parandalon dhe zbut rrudhat, si dhe trajton plagët. Formula e saj e veçantë ndihmon në shtrëngimin dhe rigjenerimin e lëkurës, duke i dhënë asaj një pamje rinore.

Përbërësit:

 • Vaj ulliri
 • Vaj kokosi
 • Gjalpë shea
 • Vaj luledielli
 • Vaj ricini
 • Vaj i farave të rrushit
 • Vaj jojoba
 • Vaj rozmarine
 • Farat e susamit
 • Lule aguliçe
 • Kaça
 • Argjilë e kuqe

Si ta përdorni:

 1. Shpërlajeni fytyrën dhe duart me ujë.
 2. Fërrkoni sapunin me duar që të krijohet shkuma e duhur.
 3. Masazhojeni butësisht në lëkurë me lëvizje rrethore.
 4. Shpërlajeni fytyrën me ujë dhe thajeni butësisht me një peshqir të butë.
Pesha 0.075 g

Komente

Nuk ka asnjë koment.

Bëje komentin e parë në "Sapun për fytyrë (kundër rrudhave) – Kaça, lule aguliçe dhe vaj i farave të rrushit"

Email adresa juaj nuk do të publikohet.