Sapun për fytyrë – Livandë, badem i ëmbël dhe gjalpë shea

5.40

I mbushur përplot me vajra eterike të livandës dhe bademit të ëmbël, ky sapun ofron një aromë të këndshme natyrale, që sjellë shumë përfitime të tjera për lëkurën.

Në Stok

SKU: SLSASB-1 Categories: , Etiketat: , , ,

I mbushur përplot me vajra eterike të livandës dhe bademit të ëmbël, ky sapun ofron një aromë të këndshme natyrale, që sjellë shumë përfitime të tjera për lëkurën.

– Ndihmon në lehtësimin e acarimit dhe inflamacionit të lëkurës
– Hidraton thellësisht lëkurën
– I pasur me proteina me veti ushqyese për lëkurën
– Zbut rrudhat

Përbërësit:

 • Vaj kokosi
 • Vaj ulliri
 • Vaj luledielli
 • Hidroksid natriumi
 • Gjalpë shea
 • Gjalpë kakao
 • Vaj ricini
 • Vai bademi i ëmbël
 • Vaj esencial livando
 • Arrowroot
 • Qumësht kokosi

Si të përdorni:

 1. Shpërlajeni fytyrën dhe duart me ujë.
 2. Fërrkoni sapunin me duar që të krijohet shkuma e duhur.
 3. Masazhojeni butësisht në lëkurë me lëvizje rrethore.
 4. Shpërlajeni fytyrën me ujë dhe thajeni butësisht me një peshqir të butë.
Pesha 75 g

Komente

Nuk ka asnjë koment.

Bëje komentin e parë në "Sapun për fytyrë – Livandë, badem i ëmbël dhe gjalpë shea"

Email adresa juaj nuk do të publikohet.