Sapun për fytyrë – Tranguj dhe aloe vera

5.80

Ky sapun freskues është zgjedhja perfekte për ta ushqyer dhe hidratuar lëkurën, si dhe për ta rikthyer lagështinë e nevojshme. Ideale për të gjitha tipet e lëkurës.

Jashtë Stokut

SKU: SCAVFS-1 Categories: , Etiketat: , , ,

Ky sapun freskues është zgjedhja perfekte për ta ushqyer dhe hidratuar lëkurën, si dhe për ta rikthyer lagështinë e nevojshme. Ideale për të gjitha tipet e lëkurës.

– Hidraton thellësisht dhe rinon lëkurën
– Aloe Vera është e pasur me antioksidantë
– Qetëson lëkurën e irrituar
– Ndihmon në luftimin e akneve dhe zvogëlimin e rrudhave
– Trangujt janë të pasura me vitaminat A, B, C dhe K. Gjithashtu ofron hidratim të thellë për shkak të përmbajtjës së lartë të ujit prej 96%.

Përbërësit:

 • Lëng natyral i trangullit
 • Aloe vera
 • Vaj kokosi
 • Vaj ulliri
 • Vaj ricini
 • Ujë
 • Vaj eterik limoni
 • Vaj eterik jazmine
 • Hidroksid natriumi
 • Argjilë e bardhë

Si të përdorni:

 1. Shpërlajeni fytyrën dhe duart me ujë.
 2. Fërrkoni sapunin me duar që të krijohet shkuma e duhur.
 3. Masazhojeni butësisht në lëkurë me lëvizje rrethore.
 4. Shpërlajeni fytyrën me ujë dhe thajeni butësisht me një peshqir të butë.
Pesha 75 g

Komente

Nuk ka asnjë koment.

Bëje komentin e parë në "Sapun për fytyrë – Tranguj dhe aloe vera"

Email adresa juaj nuk do të publikohet.