Skrub për trup – Kafe & Vanillë

7.80

Një skrub trupi i mbushur me përbërës të pasur që ndihmon në riparimin, rigjenerimin dhe freskimin e lëkurës tuaj.

Në Stok

SKU: BSCAV-1 Kategoria: Etiketat: , ,

Një skrub trupi i mbushur me përbërës të pasur që ndihmon në riparimin, rigjenerimin dhe freskimin e lëkurës tuaj.

Përbërësit:

 • Kripë deti
 • Kafe
 • Vaj kokosi
 • Vaj i bademit të ëmbël
 • Vaj i farës së lulediellit
 • Acid stearik
 • Dyll blete
 • Emulsifikues
 • Fenoksietanol
 • Glicerinë*
 • Vaj vanille

Përfitimet:

 • Kripa e detit ndihmon në pastrimin e poreve, balancon yndyrën dhe ruan lagështinë në lëkurën tuaj.
 • Largon qelizat e vdekura
 • Shkëlqim
 • Hidratim
 • Redukton celulitin
 • Ndihmon në qarkullimin e gjakut

Komente

Nuk ka asnjë koment.

Bëje komentin e parë në "Skrub për trup – Kafe & Vanillë"

Email adresa juaj nuk do të publikohet.