Vaj Bademi i Ëmbël (100ml)

11.80

Vaj bademi i ëmbël organik, ideal për përdorim në lëkurë dhe flokë.

Në Stok

SKU: SAOFSAH-1 Categories: , , ,

Vaj bademi i ëmbël, ideal për përdorim në lëkurë dhe flokë.

Përbërësit:

  • Vaj bademi i ëmbël

Përifimet:

  • Rivendos flokët e thatë dhe të dëmtuar
  • Përthithet lehtësisht në lëkurë duke e bërë të përshtatshme për masazhe
  • Ilaç i shkëlqyeshëm për duart e thata të plasaritura dhe të vrazhda
  • Ushqen dhe zbut lëkurën

Komente

Nuk ka asnjë koment.

Bëje komentin e parë në "Vaj Bademi i Ëmbël (100ml)"

Email adresa juaj nuk do të publikohet.