Vaj për pastrimin e grimit – Kalendulë dhe bimë makthi (50ml)

10.50

Një vaj natyral që largon në mënyrë efektive grimin dhe papastërtitë e tjera. Ky produkt përmban 100% vajra natyrale që parandalojnë irritimin e lëkurës. Gjithashtu posedon veti riparuese dhe forcuese të lëkurës.

Në Stok

Një vaj natyral që largon në mënyrë efektive grimin dhe papastërtitë e tjera. Ky produkt përmban 100% vajra natyrale që parandalojnë irritimin e lëkurës. Gjithashtu posedon veti riparuese dhe forcuese të lëkurës.

Përbërësit:

  • Vaj organik luledielli
  • Vaj organik jojoba
  • Vaj ricini
  • Kalendulë
  • Bimë makthi

Si ta përdorni:

  1. Tundeni mirë para përdorimit.
  2. Aplikoni një sasi të vogël në pëllëmbën e dorës tuaj ose në një pambuk, mos i hudhni ujë!
  3. Masazhoni butësisht vajin në lëkurën e thatë derisa të jetë larguar grimi tërësisht nga lëkura juaj.
  4. Lëreni të ulet për 10-15 sekonda.
  5. Përdorni një peshqir të njomur dhe të ngrohtë (fibër mundësisht) për të pastruar grimin e mbetur.

Komente

Nuk ka asnjë koment.

Bëje komentin e parë në "Vaj për pastrimin e grimit – Kalendulë dhe bimë makthi (50ml)"

Email adresa juaj nuk do të publikohet.