Vaj për strija – Badem i ëmbël, fara të kajsisë dhe gjalpë kakao (50ml)

15.30

Një kombinim i vajrave të pasura që ushqejnë thellësisht lëkurën, parandalojnë dhe ndihmojnë në zbehjen e strijave në trup.

Në Stok

Një kombinim i vajrave të pasura që ushqejnë thellësisht lëkurën, parandalojnë dhe ndihmojnë në zbehjen e strijave në trup.

Përbërësit:

  • Vaj bademi i ëmbël
  • Grapeseed oil Vaj i farave të rrushit
  • Apricot kernel oil Vaj i farave të kajsisë
  • Cocoa butter Gjalpë kakao
  • Vitamin E
  • Vaj eterik livande

Si ta përdorni:

  1. Aplikoni vajin në lëkurë të lagur (MOS aplikoni në lëkurë të thatë) pasi të keni bërë një banjë ose dush.
  2. Masazhoni vajin në lëkurë derisa ajo përthithet.

Komente

Nuk ka asnjë koment.

Bëje komentin e parë në "Vaj për strija – Badem i ëmbël, fara të kajsisë dhe gjalpë kakao (50ml)"

Email adresa juaj nuk do të publikohet.