E re!

Vaj për trup – Çaj të zi, lajthi & livandë

14.60

E formuluar me 14 përbërës, ky vaj ndihmon në hidratimin dhe tonifikimin e lëkurës. Poashtu preferohet të përdoret edhe pas rrezitjes, për një shkëlqim rrezatues të lëkurës tuaj.

Në Stok

SKU: BOBTHL-1 Categories: , Etiketat: , , ,

E formuluar me 14 përbërës, ky vaj ndihmon në hidratimin dhe tonifikimin e lëkurës. Poashtu preferohet të përdoret edhe pas rrezitjes, për një shkëlqim rrezatues të lëkurës tuaj.

Përmban:

  • 9 përbërës me veti Anti-oksidante
  • 8 përbërës të pasur me Vitamin E
  • 6 përbërës me veti Anti-bakteriale
  • 5 përbërës me veti kundër rrudhave
  • 3 përbërës të pasur me Vitamin C
  • 3 përbërës Vitamin D
  • 3 përbërës Vitamin A
  • 2 përbërës me përmbajtje të mbrojtjes kundër rrezeve UV

Komente

Nuk ka asnjë koment.

Bëje komentin e parë në "Vaj për trup – Çaj të zi, lajthi & livandë"

Email adresa juaj nuk do të publikohet.