Vaj Ricini (100ml)

8.90

Vaj ricini (kastori) organik, ideal për përdorim në lëkurë dhe flokë.

Në Stok

SKU: COFSAH-1 Categories: , , ,

Vaj ricini (kastori), ideal për përdorim në lëkurë dhe flokë.

Përbërësit:

  • Vaj ricini (kastori)

Përifimet:

  • Hidraton skalpin e thatë
  • Ndihmon në parandalimin e rënies së flokëve
  • Flokë voluminoz dhe të fortë
  • Vetulla më të trasha
  • Qerpikë të trashë dhe të gjatë

Komente

Nuk ka asnjë koment.

Bëje komentin e parë në "Vaj Ricini (100ml)"

Email adresa juaj nuk do të publikohet.