New!

Balsam për duar me vaj bademi të ëmbël dhe glicerinë

5.50

Out of stock

SKU: HBSAOG-1 Category: Tags: , ,

Ky formulim ultra i pasur i kremit të duarve është i pasur me vaj kokosi, glicerinë, vaj bajamesh të ëmbël, vaj luledielli, vaj kastori dhe vitamin E. Është mjaft e butë dhe e përshtatshme edhe për lëkurë më të ndjeshme.

Përbërësit: vaj Cocos nucifera (kokosi), vaj helianthus annuus (luledielli), dylli copernicia cerifera (carnauba), vaj prunus amygdalus dulcis (badem i ëmbël), glicerinë, vaj i farës ricinus communis (ricini) (vitamin).

Udhëzime: Për rezultate më të mira, aplikojeni pas larjes së duarve, ndërsa duart janë ende të ngrohta.

Shumë i koncentruar kështu që pak shkon shumë. Brenda pak minutash ajo shkrihet në lëkurën tuaj duke e lënë lëkurën të ndjehet e butë dhe elastike.

Përfitimet:

  • Ndihmon në lehtësimin e kruajtjes nga lëkura e thatë
  • Hidraton me vajra natyralë dhe dyll carnauba
  • Gjithashtu i shkëlqyeshëm për bërryla, gjunjë dhe kudo tjetër që ka nevojë për dashuri dhe lagështi shtesë

Shënim shtesë: Vjen në një gotë cilësore të ruajtjes, e shkëlqyeshme për ta mbajtur në çantën tuaj!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Balsam për duar me vaj bademi të ëmbël dhe glicerinë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *