Deodorant i ngurtë – Karbon Aktiv & Mentë

8.20

Deodorant natyral që përmban minerale dhe vajra për të ndihmuar në neutralizimin e baktereve që formohen dhe shkaktojnë kundërmim.

Out of stock

SKU: DCM-1 Category: Tags: , ,

Deodorant natyral që përmban minerale dhe vajra për të ndihmuar në neutralizimin e baktereve që formohen dhe shkaktojnë kundërmim.

Përbërësit:

 • Dyll blete
 • Gjalpë shea
 • Vaj jojoba
 • Vaj ulliri
 • Oksid zinku
 • Vaj teatree
 • Karbon aktiv
 • Arrowroot
 • Vaj eterik mente

Si ta përdorni:

 1. Aplikoni butësisht në zonën e nën sqetull deri në 30 sekonda.
 2. Aplikoni aq sa është e nevojshme.
Weight 64 g

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Deodorant i ngurtë – Karbon Aktiv & Mentë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *