New!

Balsam për pastrimin e fytyrës me vaj jojobe dhe vitamin E

10.90

In stock

SKU: CFBJOVE-1 Category: Tags: , , ,

Një balsam pastrimi i përditshëm për ta larguar butësisht grimin dhe papastërtitë nga fytyra, ku me aplikimin e saj, lëkura pastrohet thellësisht, qetësohet dhe hidratohet. Ky balsam nuk bllokon  poret, i formuluar pa irritues ose alergjenë. Gjithashtu, ndihmon në parandalimin dhe zbutjen e rrudhave. E përshtatshme për të gjitha tipet e lëkurës.

 Përfitimet e përdorimit:

  • Pastron, detoksifikon dhe jep shkëlqim natyral;
  • Balancon sebumin dhe kontrollon yndyrën;
  • Gjalpë shea, rigjeneron dhe zbut lëkurën. E pasur me antioksidantë si dhe vitaminat A, E dhe F;
  • Vaji jojoba pastron butësisht lëkurën në mënyrë të shkëlqyeshme. Eshtë pastruesi më i mirë i lëkurës dhe largon grimin dhe papastërtitë e tjera nga lëkura;
  • Vaji organik i lulediellit është një zbutës i shkëlqyeshëm që e bën lëkurën të lëmuar dhe ndihmon atë ta mbajë të hidratuar.
  • Vitamina E: Një antioksidant i fuqishëm që parandalon plakjen

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Balsam për pastrimin e fytyrës me vaj jojobe dhe vitamin E”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may also like…