Sapun për fytyrë – Kurkum & vaj jojoba

5.40

Shijoni përfitimet e mrekullueshme të kurkumit (turmeric) me këtë sapun natyral, të punuar me dorë, duke e lënë lëkurën tuaj të freskët dhe të pastër.

In stock

SKU: STJJO-1 Categories: , Tags: , ,

Shijoni përfitimet e mrekullueshme të kurkumit (turmeric) me këtë sapun natyral, të punuar me dorë, duke e lënë lëkurën tuaj të freskët dhe të pastër.

– Ndihmon në trajtimin e akneve dhe zvogëlimin e shenjave
– Përmban veti anti-inflamatore që mund të synojnë poret tuaja dhe të qetësojnë lëkurën
– Stimulon qarkullimin e gjakut
– Ideal për lëkurën e ndjeshme dhe të prirur ndaj akneve
– Largon butësisht qelizat e vdekura të lëkurës

Përbërësit:

 • Vaj kokosi
 • Gjalpë shea
 • Vaj ulliri
 • Vaj luledielli
 • Ujë
 • Hidroksid natriumi
 • Vaj eterik rozmarine
 • Vaj jojoba
 • Kurkum

Si të përdorni:

 1. Shpërlajeni fytyrën dhe duart me ujë.
 2. Fërrkoni sapunin me duar që të krijohet shkuma e duhur.
 3. Masazhojeni butësisht në lëkurë me lëvizje rrethore.
 4. Shpërlajeni fytyrën me ujë dhe thajeni butësisht me një peshqir të butë.
Weight 75 g

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sapun për fytyrë – Kurkum & vaj jojoba”

Your email address will not be published. Required fields are marked *