Vaj hidratues për fytyrë – Kaça & Lule Aguliçe (30ml)

15.50

I formuluar me përbërësit më cilësore dhe ushqyes për lëkurën, vaji ynë është ideal për lëkurë të thatë, të ndjeshme ose të kombinuar.

In stock

I formuluar me përbërësit më cilësore dhe ushqyes për lëkurën, vaji ynë është ideal për lëkurë të thatë, të ndjeshme ose të kombinuar.

Përbërësit:

  • Vaj organik luledielli
  • Vaj organik jojoba
  • Vaj organik i susamit
  • Kaçë
  • Lule aguliçe
  • Bimë makthi
  • Vitamin E

Si ta përdorni:

  1. Me majat e gishtave të pastër, masazhoni disa pika në fytyrën e pastruar dhe të lagësht, duke bërë lëvizje rrethore në drejtim nga poshtë lart, derisa vaji të jetë përthithur.
  2. Masazhi i butë do t’i japë lëkurës tuaj një forcim të qarkullimit të gjakut.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vaj hidratues për fytyrë – Kaça & Lule Aguliçe (30ml)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *