New!

Balsam hidratues për trup me gjalpë shea dhe vaj kantarioni

8.50

Out of stock

  • Gjalpë shea rigjeneron dhe zbut lëkurën. E pasur me antioksidante si dhe vitaminat A, E dhe F;
  • I njohur për vetitë qetësusese, vaji i kantarionit është i përshtatshëm për të yshqyer lëkurën e thatë dhe të ndjeshme dhe, ndihmon në regjenerimin e saj. Poashtu, mund të lehtësojë simptomat e plagëve të vogla apo acarimit të lëkurës;
  • Vaji i kokosit hidraton, mbron dhe zbut lëkurën;
  • Vaji esencial i rozmarinës i pasur me antioksidant, ndihmon në qetësimin e lëkurës së irrituar;
  • Vaji esencial i livandos ndihmon në zbutjen e ekzemës dhe lëkurës së thatë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Balsam hidratues për trup me gjalpë shea dhe vaj kantarioni”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may also like…