Sapun për fytyrë – Gjalpë shea dhe argjilë rozë

5.80

Një sapun i butë për fytyrën i formular me përbërësit natyrale më cilësore, për të ndihmuar në zbutjen dhe hidratimin e thellë të lëkurës tuaj.

In stock

Një sapun i butë për fytyrën i formuluar me përbërësit natyrale më cilësore, për të ndihmuar në zbutjen dhe hidratimin e thellë të lëkurës tuaj.

– Argjila rozë ndihmon në largimin e papastërtive nga lëkura dhe zvogëlon poret e zmadhuara
– Zvogëlon skuqjen dhe irritimin e lëkurës – Gjalpi shea zbut, riparon dhe hidraton lëkurën
– I pasur me vitamina A, E dhe F

Përbërësit:

 • Vaj kokosi
 • Gjalpë shea
 • Vaj ulliri
 • Vaj luledielli
 • Ujë
 • Hidroksid natriumi
 • Vaj jojoba
 • Vaj eterik rozmarine
 • Argjilë rozë

Si të përdorni:

 1. Shpërlajeni fytyrën dhe duart me ujë.
 2. Fërrkoni sapunin me duar që të krijohet shkuma e duhur.
 3. Masazhojeni butësisht në lëkurë me lëvizje rrethore.
 4. Shpërlajeni fytyrën me ujë dhe thajeni butësisht me një peshqir të butë.
Weight 75 g

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sapun për fytyrë – Gjalpë shea dhe argjilë rozë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *