Kremë për më të vegjëlit – Gjalpë Shea & Kalendulë

5.90

Out of stock

– Formulë për lëkurë delikate të foshnjës me përbërës organik si gjalpë shea, gjalpë kakao, vaj luledielli, kalendulë, vaj i artë jojobe si dhe vitamin E;
– Ndihmon në zbujten e ekzemës, skuqjes apo lëkurës së thatë;
– Hidraton thellësisht, qetëson lëkurën dhe ofron lehtësim të shpejtë të kruajes nga lëkura e thatë;
– Nuk përmban aromë, përveq aromës natyrale të përbërsve, nuk përmban toksine, alkool, vaj mineralë apo paraben.
– Shumë e pasur me vitamin A, C, D dhe E.
– NUK PERMBAN: Paraben, petroleum, vaj mineral, ngjyrë apo aromë sintetike!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kremë për më të vegjëlit – Gjalpë Shea & Kalendulë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may also like…