Sapun për trup – Livandë

5.40

Një sapun relaksues për trupin, i mbushur me livandë të freskët, duke e lënë lëkurën tuaj të butë dhe të mëndafshtë. Ideale për të gjitha tipet e lëkurës.

In stock

SKU: SLBS-1 Categories: , Tags: ,

Një sapun relaksues për trupin, i mbushur me livandë të freskët, duke e lënë lëkurën tuaj të butë dhe të mëndafshtë. Ideale për të gjitha tipet e lëkurës.

– Livanda ndihmon në reduktimin e inflamacionit të lëkurës dhe hiperpigmentimit, duke e bërë lëkurën të butë
– Është zbuluar gjithashtu se livanda është e shkëlqyer për trajtimin e muskujve të lodhur dhe të ngurtësuar
– Mund të ndihmojë në qetësimin apo zbutjen e ekzemës dhe të lëkurës së thatë

Përbërësit:

 • Coconut oil
 • Shea butter
 • Olive oil
 • Sunflower oil
 • Castor oil
 • Water
 • Lye
 • Jojoba oil
 • Rosemary essential oil
 • Lavender essential oil
 • Lavender dry leaves

Si ta përdorni:

 1. Fërkoni një sfungjer të lagur dushi me sapun disa herë derisa të prodhohet sasia ideale e shkumës. Gjithashtu mund ta aplikoni sapunin drejtpërdrejt në lëkurë të lagur.
 2. Pastroni butësisht trupin tuaj lart e poshtë.
 3. Shpërlajeni trupin me ujë dhe thajeni lëkurën tërësisht me një peshqir të butë kur të mbaroni.
Weight 75 g

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sapun për trup – Livandë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *