Sapun fytyre për meshkuj – Vaj i barit të limonit, kanellë dhe karafil

5.40

Një sapun natyral për fytyrë, i punuar me dorë, me një përzierje të lezetshme të barit të limonit, kanellës dhe karafilit, duke ofruar një aromë të ngrohtë dhe pikante. Ideale për të gjitha tipet e lëkurës.

In stock

SKU: SLCC-1 Categories: , Tags: , , , ,

Një sapun natyral për fytyrë, i punuar me dorë, me një përzierje të lezetshme të barit të limonit, kanellës dhe karafilit, duke ofruar një aromë të ngrohtë dhe pikante. Ideale për të gjitha tipet e lëkurës.

– Kanella shton lagështi në lëkurë, dhe gjithashtu mund të ndihmojë në largimin e linjave të holla në fytyrë
– Vaji i karafilit ndihmon në zvogëlimin e mpiksjes së lëkurës dhe zbeh njollat
– Argjila e bardhë largon papastërtitë nga lëkura pa e tharë ose pa shkaktuar ndonjë skuqje

Përbërësit:

 • Vaj kokosi
 • Vaj ulliri
 • Vaj ricini
 • Ujë
 • Hidroksid natriumi
 • Kanellë
 • Karafil
 • Vaj eterik rozmarine
 • Vaj eterik i limonit
 • Argjila e gjelbërt
 • Argjila e bardhë

Si ta përdorni:

 1.  Shpërlajeni fytyrën dhe duart me ujë.
 2. Fërrkoni sapunin me duar që të krijohet shkuma e duhur.
 3. Masazhojeni butësisht në lëkurë me lëvizje rrethore.
 4. Shpërlajeni fytyrën me ujë dhe thajeni butësisht me një peshqir të butë.
Weight 75 g

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sapun fytyre për meshkuj – Vaj i barit të limonit, kanellë dhe karafil”

Your email address will not be published. Required fields are marked *