Maskë për fytyrë – Argjilë rozë (e gatshme për aplikim)

6.40

Kjo formulë ndihmon në rinovimin e qelizave, përtritjen dhe përmirësimin e elasticitetit të lëkurës.  E butë dhe thellësisht hidratuese, kjo maskë preferohet për lëkurë normale dhe të thatë.

Out of stock

SKU: FMRC-1 Categories: , Tags: ,

Kjo formulë ndihmon në rinovimin e qelizave, përtritjen dhe përmirësimin e elasticitetit të lëkurës.  E butë dhe thellësisht hidratuese, kjo maskë preferohet për lëkurë normale dhe të thatë.

Përfitimet:

  • Argjila rozë është ideale për rigjenerimin e qelizave, përtritjen dhe përmirësimin e elasticitetit e lëkurës. Pastron dhe zbut irritimet e lëkurës.
  • Argjila e bardhë detoksifikon dhe pastron poret.
  • Vaji farave të rrushit është i pasur me acid linoleic dhe me omega-6 që mund të ndihmon në luftimin kundër akneve si dhe hap poret e mbyllura. Ndihmon në zbutjen e rrudhave.
  • Vitamina E ndihmon në mbrojtjen e qelizave si dhe zbut lëkurën.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Maskë për fytyrë – Argjilë rozë (e gatshme për aplikim)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *