New!

Sapun për fytyrë HUUMë (Anti-Rrudhë), me kaçë, lule aguliçe, vaj i farës së rrushit

5.80

Sapuni për fytyrë kundër plakjes (anti-ageing) HUUMë, i formuluar me 12 përbërës natyral si kaça, lule aguliçe, vaj i farës së rrushit dhe vaj bademi, parandalon dhe zbut rrudhat, trajton shenjat dhe lëkurën e varur. Formula e saj speciale ndihmon në shtrëngimin dhe rigjenerimin e lëkurës duke i dhënë pamje rinore.

Përbërësit: vaj ulliri, vaj kokosi, gjalpë shea, vaj luledielli, vaj ricini, vaj i farave të rrushit, vaj jojobe, vaj rozmarine, fara susami, lule aguliçe, kaça, argjilë e kuqe.

In stock

Sapuni për fytyrë kundër plakjes (anti-ageing) HUUMë, i formuluar me 12 përbërës natyral si kaça, lule aguliçe, vaj i farës së rrushit dhe vaj bademi, parandalon dhe zbut rrudhat, trajton shenjat dhe lëkurën e varur. Formula e saj speciale ndihmon në shtrëngimin dhe rigjenerimin e lëkurës duke i dhënë pamje rinore.

Përbërësit: vaj ulliri, vaj kokosi, gjalpë shea, vaj luledielli, vaj ricini, vaj i farave të rrushit, vaj jojobe, vaj rozmarine, fara susami, lule aguliçe, kaça, argjilë e kuqe.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sapun për fytyrë HUUMë (Anti-Rrudhë), me kaçë, lule aguliçe, vaj i farës së rrushit”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may also like…