New!

Sapun për fytyrë, trup dhe duar – me Kripë Deti dhe Kripë Himalaje

3.50

Sa e mrekullueshme ndjehet lëkura e juaj pas zhytjes në ujin e detit! Ky sapun ju kthen ndjesinë e njejtë sikurse në zhytje në ujin e detit. Pas dushit, lëkura e juaj do të ndjehet e lëmuar dhe e butë dhe, do të ketë shkëlqim natyral.

In stock

Sa e mrekullueshme ndjehet lëkura e juaj pas zhytjes në ujin e detit! Ky sapun ju kthen ndjesinë e njejtë sikurse në zhytje në ujin e detit. Pas dushit, lëkura e juaj do të ndjehet e lëmuar dhe e butë dhe, do të ketë shkëlqim natyral.

Disa nga përfitimet e përdorimit:

– Ndihmon ta balancojë yndyrën në lëkurë duke larguar papastertitë, ndersa uji i ngrohtë hap poret tuaja për të përthithur përfitimet nga ky sapun.
– Stimulon qarkullimin e gjakut, detoksifikon dhe balancon pH-në e lëkurës.
– Përmirëson lagështinë, elasticitetin dhe butësinë e lëkurës;
– Ndihmon mjaft në parandalimin dhe zbutjen e rrudhave dhe të celulitit.
– Kripa e Himalajeve është kripa më e pastër në planet dhe njhet si “ari i bardhë” i Himalajeve.
– Kripa e imët e detit vepron si eksfoliues për largimin e papastërtive si dhe qelizave të vdekura. Gjithashtu, është e pasur me minerale si magnezi, potasiumi, bakri dhe hekuri, mund të ndihmojë të zvogëlojë inflamacionet.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sapun për fytyrë, trup dhe duar – me Kripë Deti dhe Kripë Himalaje”

Your email address will not be published. Required fields are marked *