Sapun për flokë – Hithër dhe majdanoz

5.80

Një sapun natyral për flokë, i formuluar me shumë kujdes, duke i lënë flokët tuaj të butë dhe me shkëlqim. Ideale për flokë normalë dhe të yndyrshëm.

In stock

SKU: SNP-1 Categories: , Tags: , , ,

Një sapun natyral për flokë, i formuluar me shumë kujdes, duke i lënë flokët tuaj të butë dhe me shkëlqim. Ideale për flokë normalë dhe të yndyrshëm.

– Hithra parandalon rënien e flokëve, stimulon rritjen dhe shkëlqimin e shtuar
– Ndihmon në trajtimin dhe eliminimin efektiv të zbokthit, si dhe zvogëlon yndyrën e tepërt
– Majdanozi është i pasur me vitamina dhe antioksidantë thelbësorë për mbrojtjen e flokëve
– Pasuron ngjyrën e flokëve dhe ofron shkëlqim shtesë për flokët

Përbërësit:

 • Gjalpë kakao
 • Vaj kokosi
 • Gjalpë shea
 • Vaj ricini
 • Ujë
 • Hidroksid natriumi
 • Vaj eterik rozmarine
 • Vaj eterik limoni
 • Hithra
 • Majdanoz
 • Argjilë e gjelbërt
 • Karbon aktiv

Si ta përdorni:

 1. Fërkojeni butësisht sapunin në flokët dhe kokën tuaj tërësisht të lagur.
 2. Shtoni më shumë ujë sipas nevojës, derisa të krijohet një shkumë e konsiderueshme.
 3. Nëse dëshironi të arrini një shpëlarje më të thellë, atëherë masazhoni flokët duke përdorur një dorezë eksfolimi.
 4. Ju lutemi sigurohuni që ta aplikoni sapunin nga lart deri poshtë për të shmangur ngatërrimin e flokëve.
 5. Shpërlani flokët tërësisht.
Weight 75 g

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sapun për flokë – Hithër dhe majdanoz”

Your email address will not be published. Required fields are marked *