New!

Sapun për fytyrë – Tranguj dhe Aloe Vera

5.40

PËRFITIMET:

– Hidraton thellësisht lëkurën
– Rinon lëkurën
– Aloe vera hidraton, zbut skuqjen e lëkurës së irrituar, largon aknet dhe rrudhat, parandalon formimin e pikave të zeza
– Trangulli është i pasur me vitaminat A, B, C dhe K, është ultra hidratues për shkak të përmbajtjes së ujit, gjithsej 96%
– Gjithashtu ndihmon shërimin së lëkurës prej djegies nga rrezet e diellit

PËRBËRËSIT:

– Tranguj, aloe vera, vaj kokosi, vaj ulliri, vaj ricini, ujë, hidroksid natriumi, vaj eterik jasemini, argjilë e bardhë.

In stock

PËRFITIMET:

– Hidraton thellësisht lëkurën
– Rinon lëkurën
– Aloe vera hidraton, zbut skuqjen e lëkurës së irrituar, largon aknet dhe rrudhat, parandalon formimin e pikave të zeza
– Trangulli është i pasur me vitaminat A, B, C dhe K, është ultra hidratues për shkak të përmbajtjes së ujit, gjithsej 96%
– Gjithashtu ndihmon shërimin së lëkurës prej djegies nga rrezet e diellit

PËRBËRËSIT:

– Tranguj, aloe vera, vaj kokosi, vaj ulliri, vaj ricini, ujë, hidroksid natriumi, vaj eterik jasemini, argjilë e bardhë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sapun për fytyrë – Tranguj dhe Aloe Vera”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may also like…