Skrub për trup – Vaj bademi & livandë

9.80

Një skrub trupi i mbushur me përbërës të pasur që ndihmon në riparimin, rigjenerimin dhe freskimin e lëkurës tuaj.

In stock

SKU: BSAAL-1 Category:

Një skrub trupi i mbushur me përbërës të pasur që ndihmon në riparimin, rigjenerimin dhe freskimin e lëkurës tuaj.

Përbërësit:

 • Kripë deti
 • Vaj kokosi
 • Vaj i bademit të ëmbël
 • Vaj i farës së lulediellit
 • Acid stearik
 • Dyll blete
 • Emulsifikues
 • Fenoksietanol
 • Glicerinë*
 • Vaj livande

Përfitimet:

 • Kripa e detit ndihmon në pastrimin e poreve, balancon yndyrën dhe ruan lagështinë në lëkurën tuaj.
 • Largon qelizat e vdekura
 • Shkëlqim
 • Hidratim
 • Redukton celulitin
 • Ndihmon në qarkullimin e gjakut

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Skrub për trup – Vaj bademi & livandë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *