Vaj për buzë me vaj shege

5.90

Out of stock

SKU: LOPG-1 Categories: , Tags: , ,

Vaji për buzë është një formulë që hidraton thellësisht buzët duke i lënë ato të lëmuara dhe të mbushura në mënyrë natyrale, e poashtu duke i shtuar një shtresë mbrojtëse kundër faktorëve të jashtëm e të dëmshëm.

Përdoret për shkëlqim natyral të buzëve e poashtu, mund të përdoret edhe një shtresë përmbi buzëkuq, për shkëlqim shtesë të buzëve.

  • Vaji i shegës hidraton thellësisht buzët;
  • Vaji i ricinit ka veti hidratuese si dhe tërheq lagështi;
  • Vaji jojoba u ofron buzëve veti rigjeneruese si dhe kundër plakjes
  • Dylli i bletës është një hidratues natyral që tërheq lagështinë në lëkurë dhe ndihmon në zbutjen e buzëve.
  • E pasur me vitamin: A, C, D dhe E.
  • NUK PERMBAN: Paraben, petroleum, vaj mineral, ngjyrë apo aromë sintetike.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vaj për buzë me vaj shege”

Your email address will not be published. Required fields are marked *