Vaj Bademi i Ëmbël (100ml)

11.80

Vaj bademi i ëmbël organik, ideal për përdorim në lëkurë dhe flokë.

Out of stock

SKU: SAOFSAH-1 Categories: , , ,

Vaj bademi i ëmbël, ideal për përdorim në lëkurë dhe flokë.

Përbërësit:

  • Vaj bademi i ëmbël

Përifimet:

  • Rivendos flokët e thatë dhe të dëmtuar
  • Përthithet lehtësisht në lëkurë duke e bërë të përshtatshme për masazhe
  • Ilaç i shkëlqyeshëm për duart e thata të plasaritura dhe të vrazhda
  • Ushqen dhe zbut lëkurën

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vaj Bademi i Ëmbël (100ml)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *