Kremë hidratuese për fytyrë me avokado & vaj marule

12.90

Out of stock

SKU: IMFBAMO-1 Category: Tags: , , , , ,

Trajtoni lëkurën tuaj me një përzierje të koncentruar të bimëve të çmuara, të Avokados dhe të Marulës. E mbushur me vitamin C dhe E, vajrat e këtyre bimëve ushqejnë, shërojnë dhe mbrojnë lëkurën. Kombinimi i këtyre përbërësve do të ndihmojë në ribalancimin e lëkurës së dehidruar dhe rikthen shkëlqimin në lëkurë si dhe ndihmon në rindërtimin e kolagjenit.

  • Ideale për stinë të ftohtë;
  • Vaji i avokados qetqëson lëkurën e irrituar, hidraton dhe mbron lëkurën nga rrezet ultraviolete. Gjithashtu është i pasur me antioksidantë te cilat ndihmojnë kundër rrudhave;
  • Vaji i marulës është i pasur me vitamin C dhe E. Gjithashtu, është i lehtë dhe përthithet lehtësisht në lëkurë;
  • Vaji i farave të rrushit ndihmon në zvogëlimin e poreve;
  • Gjalpi i kakaos ndihmon në përmirësimin e elasticitetit të lëkurës si dhe ka efekt kundër rrudhave;

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kremë hidratuese për fytyrë me avokado & vaj marule”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may also like…