Vaj intensiv për flokë – Vaj bademi, fara të rrushit, fara të kajsisë dhe gjalpë kakao (100ml)

14.60

Ky vaj është i formuluar me përbërës 100% natyral që funksionojnë për të mbrojtur, forcuar dhe riparuar flokët e dëmtuar, duke i dhënë një shkëlqim shtesë.

Out of stock

SKU: HROAGVE-1 Categories: , Tags: , , , ,

Ky vaj është i formuluar me përbërës 100% natyral që funksionojnë për të mbrojtur, forcuar dhe riparuar flokët e dëmtuar, duke i dhënë një shkëlqim shtesë.

Përbërësit:

 • Vaj luledielli
 • Vaj i farave të rrushit
 • Vaj bademi
 • Vaj jojoba
 • Vaj ricini
 • Vaj eterik livande
 • Vitamin E

Si ta përdorni:

 1. Për trajtim kondicionues:
  Aplikoni 1 deri 2 lugë vaji të ngrohtë në skalpin e kokës. Masazhoni butësisht kokën duke shpërndarë vajin nëpërmjet flokëve deri tek majet. Lëreni të veprojë të pakten 15 minuta. Pastroni flokët dhe stiloni si zakonisht.
 2. Për trajtim intenziv:
  Mbështilleni flokët e lyera me vaj me peshqir për 30 minuta apo gjatë gjithë natës. Pastroni flokët dhe stiloni si zakonisht.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vaj intensiv për flokë – Vaj bademi, fara të rrushit, fara të kajsisë dhe gjalpë kakao (100ml)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *